Головна » 2017 » Листопад » 27 »

«Людина і довкілля»

«Людина і довкілля» - захід з такою назвою відбувся 23 листопада 2017 року на базі КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області». Мета заходу - формувати екологічну культуру людини; учити передбачувати можливі негативні наслідки життєдіяльності людей. Серед запрошених гостей – бургомістр м. ФільдерштатРейнхальдМольт, співробітник муніципалітету м. Фільдерштат, відповідальна за партнерські відносини між нашими містами Тамара Постнікова, заступник міського голови Тарашевська Світлана Казимирівна та представники управління освіти. На заході були присутні вчителі біології та трудового навчання ЗНЗ міста. До уваги гостей було запропоновано перегляд тематичного заходу за участю переможців міського етапу Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад агітбригади «Горицвіт» ЗНЗ № 9 (керівники Щочкіна М.Ю. та Комашко О.О.). У фойє закладу була розташована виставка «Нове життя старим речам» із покидькового матеріалу, вироби для якої виконали учні та вчителі навчальних закладів шкіл міста у техніках декупаж, газетоплетіння, арт-пластика, печворк, пейм-арт. Запрошені гості також відвідали майстер-клас з виговлення шкатулки із покидькового матеріалу (пластик листовий, компакт-диски, мішковина та корок), який провів учитель вищої категорії, учитель – методист Ляшенко В.А. КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області». Досвідом з екологічного виховання та впровадження різноманітних технологій щодо попередження забруднення навколишнього середовища з присутніми поділився бургомістр м. ФільдерштатРейнхальдМольт. На згадку про зустріч вихованці закладу подарували гостеві з Німеччини поробку, виготовлену своїми руками та музичний сувенір у виконанні хореографічного колективу «Ренесанс» - «Німецька полька».

Переглядів: 63 | Додав: Admin34 | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2017  »