Головна » 2018 » Вересень » 6 »

Зупинимо булінг разом

Учні 9-А (кл. керівник – Юрченко І.В.), 9-Б (кл. керівник – Миргород О.В.), 9-В (кл. керівник – Гольден Т.Я.), 10-А (кл. керівник – Димарь Н.С.) та 11-А (кл. керівник – Щербак Т.І.) класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступені № 34» стали учасниками цікавої зустрічі з представниками Шевченківського районного в м. Полтаві відділу ДРАЦС ГТУ в Полтавській області у межах проекту «Я маю право» Міністерства юстиції України. Водяник Тетяна Валеріївна заступник начальника Шевченківського районного в м. Полтаві відділу ДРАЦС ГТУ в Полтавській області познайомила усіх присутніх з метою і особливостями функціонування такого інституту суспільства, як Шевченківський районний в м. Полтаві відділ ДРАЦС ГТУ в Полтавській області. У дружній атмосфері легкого та змістовного спілкування підлітки торкнулися важливої теми, яка є одним з болючих питань суспільства на сьогодні, - і це булінг. Провідний спеціаліст Шевченківського районного в м. Полтаві відділу ДРАЦС ГТУ в Полтавській області Антоненко Оксана Олександрівна розповіла що таке булінг, які його основні ознаки, як варто поводитися і до кого звернутися у випадку, якщо ви стали учасником такого процесу у ролі жертви або спостерігача. Педенко Вікторія Олегівна головний спеціаліст Шевченківського районного в м. Полтаві відділу ДРАЦС ГТУ в Полтавській області у свою чергу донесла до школярів інформацію щодо проекту Мін’юсту «Я маю право», який покликаний навчити громадян користуватися своїми правами та захищати їх у разі порушення. Учнівська молодь нашого закладу мала гарну можливість отримати професійні й досить вичерпні відповіді на усі свої питання і з радістю приєдналася до соціального флеш-мобу під назвою « Зупинимо булінг разом».

Переглядів: 19 | Додав: Admin34 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »