Головна » 2018 » Вересень » 17 »

У колі друзів

Гасло «Плідна співпраця – запорука успіху» вже стало традиційним для полтавських школярів на початку вересня. Адже саме у вересні відбуваються культурні обміни між містами-побратимами Полтавою та Фільдерштадт. І цього року ми святкуємо 30-ту річницю цих культурних обмінів. У рамках цьогорічного шкільного обміну делегація школярів з Німеччини, що перебуває у Полтаві, досить детально розглядає тему науки і технічного прогресу, адже цей рік оголошено роком наукових відкриттів Німеччини та України. Полтавські школярі не лише радо і тепло приймають гостей у своїх родинах, а й знайомлять їх з культурним життям духовної столиці України. Учні нашої школи, які щорічно беруть активну участь у шкільних обмінах, і цього року теж не лишилися осторонь. У рамках проекту німецькі та українські школярі відвідали КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34» . Юні науковці виконали проектну роботу, присвячену темі науки та техніки, а потім на практиці долучилися до наукових дослідів. Приємним доповненням такого насиченого дня стали товариські спортивні змагання «Веселі старти», організовані кафедрою фізичної культури та спорту разом з лідерами учнівського самоврядування. Під час змагань діти гарно відпочили, отримали купу позитивних емоцій і неоцінений досвід роботи в команді. Яскравою окрасою дійства стали музичні номери у виконанні вихованців нашого закладу, хореографічного колективу «Ренесанс». На згадку про дружню теплу зустріч наші гості з Німеччини отримали іменні грамоти та пам’ятні сувеніри.

Переглядів: 37 | Додав: Admin34 | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »