Головна » 2018 » Жовтень » 26 »

Навчаємося разом

На осінніх канікулах у КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 34» відбулося чергове засідання ШМО вчителів початкових класів. Це був досить змістовний та цікавий теоретичний семінар «Системний підхід до формування ключових та предметних компетентностей молодших школярів». Голоскова О.Д. (кл. керівник 1-Б класу) ознайомила колег із STEM-освітою, творчим простором світогляду дитини, де вона повністю реалізує свої потреби. Адже така методика допомагає учням зробити перший крок на шляху розуміння комплексності світу, усвідомлення багаторівневих зв’язків між різними аспектами життя. Методики освіти майбутнього охоплюватимуть не тільки науку і математику а й філософію, мистецтво, розуміння природи людини та її місця у світі. Учителі також переглянули презентацію О.Г.Козленка, наукового співробітника Інституту педагогіки НАПН України. Грінько Т. А.(кл. керівник 1-А класу) поділилась досвідом формування предметних компетентностей на уроках читання, ранкових зустрічах, «Я досліджую світ» засобами інтерактивного навчання. Представила фрагменти уроків з використанням стратегій «Спрямоване читання», «Сітка Елвермана», «Кубування». Вчителі на семінарі засвоювали технологію впровадження Інтелект-карт, засновану на зображенні асоціативних зв’язків. Чальцева О. Г. (кл керівник – 1-В класу) поділилась досвідом проведення дослідження на уроках в 1 –му класі, інтерактивними технологіями, які дозволяють формувати в учнів молодших класів компетентності, яких потребує життя. Учителі обмінялись досвідом вироблення в учнів спільних для всіх компетентностей умінь: читання з розумінням, уміння висловлювати свою думку усно і письмово, критично мислити, вміти працювати в групах, керувати своїми емоціями,оцінювати ризики, приймати рішення, вирішувати проблеми.

Переглядів: 42 | Додав: Admin34 | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »