Login FormЛогін:
Пароль:

Погода в Полтаві

GISMETEO: Погода по г.Полтава
Каталог статей:


Продовження звіту керівника

29 учнів школи стали призерами та переможцями ІІ (міського) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

12 учнів стали призерами та переможцями ІІІ (обласного) етапу всеукраїнських учнівських олімпіад.

Учні закладу посіли призові місця в обласному конкурсі з креслення на базі Національного технічного університету ім..Ю.Кондарюка: Торяник Валерія (8-А), Макуха Марина (8-Б), Єфременко Андрій (9-А), Піскова Катерина (10-А).

  • Тетяна (11-А), Рябчук Олександра (11-А), Левковський Роман( 11-А) стали переможцями та призерами І етапу конкурсу-захисту МАН, а Рябчук Олександра стала призером ІІ етапу конкурсу-захисту МАН.

Учні школи - активні учасники, призери та переможці міських та обласних етапів Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру», Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник», Міжнародного інтерактивного природничого конкурсу «Колосок», Міжнародної природознавчої гри-конкурсу «Геліантус», Міжнародного конкурсу юних істориків «Лелека», Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «Гринвіч», Всеукраїнського конкурсу «Всеукраїнський Юнацький Водний Приз», міських літературних та мовних конкурсів «Змагаймось за нове життя!», Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, Всеукраїнських акцій «До чистих джерел», «Чиста Україна - чиста земля», «Тато, мама, я – спортивна сім’я», інших акцій, конкурсів, фестивалів, змагань. За підсумками Спартакіади школярів у 2017-2018 н.р. серед шкіл Шевченківського району заклад посів ІІ місце.

Протягом 2017 – 2018 навчального року в закладі працювало 34 гуртки різних напрямків: науково-технічного спрямування, громадянського виховання, родинно-сімейного , художньо-естетичного, трудового, фізкультурно-спортивного, екологічного виховання та формування здорового способу життя та інших, в яких займалось 610 учнів (1-11-і класи).

До пришкільного табору влітку 2018 року зараховано 76 учнів, з них учнів пільгових категорій на безкоштовній основі - 30, 46 учнів – за кошти батьків. За бюджетні кошти діти з малозабезпечених сімей та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами щоденно отримували безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні закладу.

Соціальна підтримка дітей пільгових категорій, що навчаються в школі, проводиться згідно з діючим законодавством. На початок навчального року були підготовлені списки учнів пільгових категорій. Кількість дітей у них становить:

дітей-сиріт -1;

дітей, позбавлених батьківського піклування - 1;

дітей - інвалідів - 15;

постраждалих внаслідок ЧАЕС - 14;

дітей з малозабезпечених сімей -5;

дітей з багатодітних сімей – 13;

неповних сімей – 177, у них дітей - 232;

дітей, батьки яких загинули під час

виконання службових обов’язків – 1

Ці діти постійно перебувають у центрі уваги класних керівників та адміністрації школи.

За бюджетні кошти діти з малозабезпечених сімей та діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами щоденно отримували безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні закладу.

Єрмак Л.В. подякувала всім батькам, які протягом навчального року надавали благодійну допомогу школі для обслуговування приміщень, споруд, технічних засобів, господарської та навчальної діяльності учнів. Озвучила інформацію про використання коштів за 2017 – 2018 н.р.Звіт прпо використання коштів розміщено на офійійному веб-сайті закладу.Додав: Admin34 (12.06.2018)
Переглядів: 34
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Корисні матеріали

Online
Всього Online: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  Блог   Реклама    Правила    Про сайт    Партнерам    Техпідтримка  

DESIGN BY KAISER
Полтавська ЗОШ №34 © 2008-2011

Продовження звіту керівника - Поради психолога (батькам) - Каталог статей - ЗОШ №34 м. Полтави