Login FormЛогін:
Пароль:

Погода в Полтаві

GISMETEO: Погода по г.Полтава
Інформація про школу:
Інформація про школу

 


  Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34

 

Загальні відомості про заклад

 

Полтавська загальноосвітня школа I – IIIступенів № 34 Полтавської міської ради Полтавської області

 

Рік заснування школи: 1988

36023, Полтавська область, м.Полтава, бульвар М.Конєва, буд.8

( 0-532) 58-95-43

School34poltava@ukr.net

http://school-34.at.ua

 

Форма власності: комунальна

 

Станом на 05.09.2015 р. у 26 класах навчається 661 учень:

1 – 4 класи – 326

5 – 9 класи – 277

10 – 11 класи – 58

Груп ГПД – 2, учнів - 60


 

У школі панує атмосфера пошани й любові до навчання, до знань, взаєморозуміння й довіра між учнями та учителями. Підтримка батьків і громади - надзвичайно вагома.

 
 

Великої уваги колектив школи надає розвитку творчих здібностей та обдарувань, активно працює над виконанням міської програми роботи з обдарованими дітьми. Створена шкільна програма роботи з обдарованими дітьми.

 

Учні школи займаються в музичних школах, спортивних секціях та гуртках, танцювальних колективах.

 

У школі діють предметні гуртки, гуртки за інтересами;

театральний, ЮЕР, хореографії, вокальний, інформатики, "Рукодільниця", "Зелений патруль", літературно - краєзнавчий гурток "Джерельце", "Меридіан", правовий "Азбука юного громадянина", гурток "Орігамі", народознавчий гурток "Оберіг", "Юний технік", гурток м'якої іграшки.

 

Особливо  ефективною  є робота театрального гуртка "Глобус"   під керівництвом учителя зарубіжної літератури Стеценко С.Д.   16 вистав за творами    російських,   українських,    зарубіжних   письменників: надовго залишаться в пам'яті учнів. В 2005-2006 н.р. учасники гуртка посіли І місце в міському огляді театральних постановок.

 

На базі музею "Світлиця" діє туристсько-краєзнавчий загін "Оберіг", який у 2006 році став переможцем 23 обласного зльоту юних краєзнавців та активістів етнографічних музеїв.

 

У школі плідно працює правовий гурток під керівництвом учителя історії Олефір С.І. Гуртківці не лише самі опановують правові знання, але й беруть активну участь у програмі "Дебати", проводять шкільні, міські турніри. Підтвердженням освіченості учнів із правових знань є також результативність участі в олімпіадах та конкурсах.

 

Педагогічний колектив школи вважає: які б реформи в освіті не відбувались - основний фактор полягає в тому, щоб учень отримував радість від спілкування з учителями й ровесниками, відчував себе вільним і відкритим для оточення, знав свої громадянські права й обов'язки і мав можливість застосовувати їх на практиці.

 
 

Дотримуючись вищезазначеного, колектив Полтавської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 34 впевнено йде шляхом реформ та інновацій.

 


 

Наші досягнення:

 

 

Учні школи -  постійні учасники  свят,  конкурсів, урочистостей,  які

 

проводяться в школі, районі, місті та області, досягають високих результатів і на всеукраїнських конкурсах, турнірах, змаганнях.

 

Ці .заходи проходять за тісної співпраці з соціальними службами Октябрської районної в м.Полтаві ради, із закладами культури міста: Полтавською обласною філармонією, міським будинком культури, артистами театру ім. М.В.Гоголя.

 

Проблемною темою школи є особистісно орієнтоване навчання та громадянське виховання учнів у сучасній школі.

 

Освітня стратегія школи передбачає формування особистості, якій притаманні демократична громадянська культура, усвідомлення взаємозв'язку між індивідуальною свободою, правами людини та її громадянською відповідальністю, готовністю до компетентної участі в житті суспільства.

 

Очолює навчальний заклад учитель-методист, учитель математики вищої категорії. "Відмінник" освіти України, член асоціації деректорів шкіл м.Полтавн й України, депутат Полтавської обласної ради Любов Василівна Єрмак, якій в грудні 2005 року було присвоєно титул "Лауреат Міжнародного Академічного Рейтингу популярності "Золота Фортуна"".

 

Навчальний заклад, забезпечує високий академічний рівень навчання, духовного розвитку учнів.

 

Багато уваги приділяється у школі громадянському вихованню учнів на уроках та в позакласній роботі.

 

Учні - активні учасники, призери та переможці міських та обласних предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН,  Міжнародного   математичного  конкурсу  "Кенгуру",  Всеукраїнських, міських   літературних   конкурсів,   акцій.   Міжнародного   конкурсу   знавців  української мови ім. П.Яцика (додаток)..

 

Важливою складовою багатогранної роботи школи є екологічне вихованні молоді.

 

Учні школи беруть активну участь у різноманітних заходах. Зокрема, у двомісячнику чистоти, закладенню нових парків та алей у рідному місті, різноманітних суботниках. Багаторазово. були призерами, переможцями Всеукраїнських акцій "До чистих джерел", "Чиста Україна - чиста земля". Агітбригада "Надія" під керівництвом учителя біології Чірікової-Зоріної Л.С. - неодноразовий переможець міських конкурсів агітбригад.

 

У рамках реалізації громадянського виховання учнів у школі активно діє учнівський парламент та президентське правління. Вибори Президента школи проводяться на демократичній основі. Виборча програма Президента друкується у шкільній. газеті. У 2005-2006 н.р. робота педагогічного та учнівського колективів школи за високий рівень організації роботи учнівського самоврядування була відзначена грамотою Управління освіти м. Полтави.

 

У 2005-2006 н.р. на базі школи з метою презентації досвіду було проведено міський семінар директорів шкіл міста з теми: "Реалізація Концепції громадянської освіти через інтеграцію в навчально-виховний процес".

 

Розуміючи важливість викладання рідної мови, учителі української мови та літератури працюють над розробкою навчальних матеріалів, необхідних для мовної осзітн учнів, яка базується на толерантності та повазі до прав людини, включаючи права дітей, які належать до мовних меншин.

 

Особлива увага приділяється особистісно орієнтованому навчанню.

 

Постійна увага приділяється комп'ютеризації навчально-внховного процесу.

 

Здійснюється професійна орієнтація учнів. Укладено угоди з Полтавським    державним    педагогічним    університетом    ім. В.Г.Короленка.

Календар

«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930


Корисні матеріали

Online
Всього Online: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  Блог   Реклама    Правила    Про сайт    Партнерам    Техпідтримка  

DESIGN BY KAISER
Полтавська ЗОШ №34 © 2008-2011